Project Description

W swojej pracy trenerskiej, biznesowej, konsultacyjnej korzystam z doświadczenia aktorskiego, które wyniosłem z wielu lat pracy artystycznej na scenie, w teatrze i przed kamerą. Dzisiaj doświadczenia te wykorzystuję w pracy z ludźmi w organizacjach biznesowych. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu: skutecznej komunikacji, wyrazistości osobistej, wystąpień publicznych,  kształtowania wizerunku, savoir-vivre w biznesie, autoprezentacji, technik głosowych oraz tworzenia efektywnych prezentacji.
Od wielu lat prowadzę programy dla pracowników różnych szczebli korporacji i przygotowuję menedżerów
do ważnych wydarzeń – także indywidualnie. W prowadzonych szkoleniach łączę bogate doświadczenie aktorskie z nowoczesnymi technikami stosowanymi we współczesnej edukacji w biznesie. Zajęcia prowadzę metodą aktywną, tzn. pracuję nad stworzeniem nowego świata, w którym Klient ma się znaleźć. Jak sam mówię: „Nie polega to na przebieraniu się, narzucaniu komuś czegoś, co jest mu obce – tylko znalezieniu swojej drogi do świata w którym musi funkcjonować.”
Szczególnie często pracuję w sytuacjach zmian, awansów, nowych ról, które obejmują uczestnicy jego szkoleń. Pomagam w budowaniu szeroko pojętej marki osobistej.
Jestem absolwentem Szkoły Trenerów Biznesu TROP i Szkoły Coachów TROP oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Jako trener pracowałem m.in. dla: Orlen, Gillette, PZU, Millennium, ZUS, Grupa TROP, PWC, Human Board, Deutsche Bank, Hewlett Packard.