Biuro Poradnictwa CSR

W ramach naszej nieustannej misji wspierania rozwoju odpowiedzialnego biznesu, Fundacja Biznes Odpowiedzialny Społecznie z dumą przedstawia Biuro Poradnictwa CSR, które służy wsparciem dla biznesu prywatnego. Naszym celem jest promowanie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu oraz wzmacnianie praktyk ekologicznych i społecznych, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju.

Zakres Usług

Biuro oferuje kompleksowe poradnictwo w zakresie CSR, włączając w to bezpłatne doradztwo na temat:

Korzyści z poradnictwa

Skorzystanie z naszych usług przynosi szereg korzyści dla beneficjentów, w tym:

Nasi Beneficjenci

Ponad 100 firm miało już okazję korzystać z naszego doradztwa. W gronie przedsiębiorstw, które zdecydowały się na współpracę, znaleźć można między innymi:

Opieka Merytoryczna

Projekt jest nadzorowany przez ekspertów ds. CSR, którzy z pasją i zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie odpowiedzialnego biznesu.

Kontakt i Lokalizacja

Zapraszamy do naszego Biura Poradnictwa CSR, które mieści się w Białymstoku, przy ulicy Celowniczej 27. Dostępni jesteśmy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. W każdy wtorek odbywają się dyżury naszego doradcy ds. CSR, podczas których można skorzystać z porad bez konieczności wcześniejszego umawiania się. Istnieje również możliwość umówienia spotkania w innym terminie.