Dnia 11 czerwca 2019 roku w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju w Warszawie organizowana jest konferencja na temat “Opłacalność inwestycji we wzornictwo”. Poruszana problematyka została określona w trzech kategoriach: czym jest wzornictwo w biznesie i dlaczego warto w nie zainwestować, jaką rolę pełni projektant w procesie wprowadzania zmian wzorniczych w firmie oraz jak wprowadzić zmiany, aby odnieść sukces rynkowy. Prelegentami będą praktycy wzornictwa przemysłowego. Swoje doświadczenia zaprezentują też przedsiębiorcy, którzy aby wprowadzić zmiany wzornicze w swoich produktach i usługach, skorzystali z Programu Polska Wschodnia.

Konferencji towarzyszyć będą warsztaty, które poprowadzą przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Uczestnicy poznają możliwości skorzystania z dotacji Programu Polska Wschodnia na wprowadzenie zmian wzorniczych w firmie.

Konferencja skierowana jest do osób prowadzących firmy – zarówno do tych, które dopiero chcą poznać korzyści z wprowadzenia zmian wzorniczych, jak również do tych już zdecydowanych na ich wprowadzenie ale szukających źródeł finansowego wsparcia.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Miejsce i czas konferencji:

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, ul. Wspólna 2/4, 00-926 Warszawa, sala im. G. Gęsickiej, początek rejestracji uczestników: 11 czerwiec 2019 r., godz. 9.30.

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.polskawschodnia.gov.pl/wzornictwo