Mariusz Malinowski
Mariusz MalinowskiPrezes Zarządu
Dyrektor Zarządzający, Headhunter i doradca. Fundator dwóch podmiotów aktywnych w obszarach rynku pracy, ekologii i ngo
Bartłomiej Jędrak
Bartłomiej JędrakDyrektor programowy w Fundacja Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Prowadzi warsztaty i treningi metodą coachingu grupowego i action learning w obszarze umiejętności interpersonalnych i biznesowych w języku polskim i angielskim. Prowadzi indywidualne i grupowe sesje coachingowe w obszarze life i business coachingu.
Anna Kondrat
Anna KondratTrener, Coach
Z wykształcenia oraz zamiłowania jest coachem. Swoje doświadczenie wdraża w życie zarówno na sali szkoleniowej, jak i podczas indywidualnych sesji coachingowych.
Michał Mazur
Michał MazurGłówny Specjalista w Urząd M. St. Warszawa, Doradca CSR, polityk społeczny-doktorant IPS UW
Doradca CSR, polityk społeczny – doktorant IPS UW, urzędnik, szkoleniowiec, piszący wnioski aplikacyjne, autor artykułu o polityce społecznej.
Beata Sulima
Beata Sulima Specjalista ds.organizacyjnych w Fundacja Biznes i Prawo
Specjalista ds. organizacyjnych, Trener oraz Project Manager z wieloletnim doświadczeniem. W kręgu jej głównych zainteresowań znajdują się partnerstwo lokalne oraz ekonomia społeczna.
Paulina Malinowska
Paulina Malinowska Specjalistka ds. projektów szkoleniowych oraz zamówień publicznych
Z sukcesem koordynuje projekty szkoleniowe o zasięgu ogólnopolskim, specjalizuje się w pozyskiwaniu zamówień i zleceń, głównie drogą przetargu. Ogromną przyjemność sprawia jej kontakt i współpraca z ludźmi.
Anna Hykiel-Bajko
Anna Hykiel-BajkoProject Manager w Fundacji Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Od ponad 10 lat z sukcesem planuje i zarządza projektami. Buduje i wspiera zespół, wyznacza kierunek działania, ustala priorytety, rozwiązuje konflikty. Lubi pracować z ludźmi na rzecz ludzi.
Anna Maria Malinowska
Anna Maria MalinowskaPrzewodnik Turystyczny w Fundacji Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Jako wykwalifikowany przewodnik turystyczny odpowiedzialna jest za oprowadzanie wycieczek i turystów indywidualnych po określonym mieście, regionie czy wyznaczonej trasie. Posiadane uprawnienia i umiejętności zdobywała na wielu kursach i szkoleniach.
Adriana Dzięgielewska
Adriana DzięgielewskaDoradca Biznesowy w Fundacji Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Od kilku lat związana z wolontariatem. Interesuje się kulturą regionu i aktywnie działa w organizacjach studenckich. Praca z ludźmi daje jej największą satysfakcję. W Fundacji stoi na straży ortografii i interpunkcji.
Dominik Czorniej
Dominik CzorniejDoradca Biznesowy w Fundacji Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Specjalista od komunikacji z klientem. Jednym z jego głównych zadań jest kontakt z klientem franczyzowym. Swoim radosnym usposobieniem rozładowuje napięcia w Fundacji. Nie ma dla niego sytuacji bez wyjścia.
Marta Aleksiejuk
Marta AleksiejukAsystent Project Managera
Wspiera zespół Fundacji przy realizacji projektów. Swoim uśmiechem i pomocną dłonią jest
oparciem dla współpracowników. W kręgu jej głównych zainteresowań jest Straż Pożarna, w
wolnych chwilach Prowadzi Młodzieżową Drużyną Pożarniczą przy OSP.
Katarzyna Kisiel
Katarzyna KisielDoradca Biznesowy w Fundacji Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Absolwentka Socjologii. W kręgu jej zainteresowań znajdują się CSR oraz psychologia społeczna.
Ogromną radość sprawia jej praca z ludźmi i na rzecz ludzi..
 Kamila Karłowicz-Górska
Kamila Karłowicz-Górska Doradca Biznesowy w Fundacji Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Jednym z jej głównych zadań jest kontakt z klientem franczyzowym. Zawsze gotowa do działania i szczera. Nigdy nie owija w bawełnę.