Mariusz Malinowski
Mariusz MalinowskiPrezes Zarządu
Dyrektor Zarządzający, Headhunter i doradca. Fundator dwóch podmiotów aktywnych w obszarach rynku pracy, ekologii i ngo
Bartłomiej Jędrak
Bartłomiej JędrakDyrektor programowy w Fundacja Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Prowadzi warsztaty i treningi metodą coachingu grupowego i action learning w obszarze umiejętności interpersonalnych i biznesowych w języku polskim i angielskim. Prowadzi indywidualne i grupowe sesje coachingowe w obszarze life i business coachingu.
Anna Kondrat
Anna KondratTrener, Coach
Z wykształcenia oraz zamiłowania jest coachem. Swoje doświadczenie wdraża w życie zarówno na sali szkoleniowej, jak i podczas indywidualnych sesji coachingowych.
Justyna M. Dąbrowska
Justyna M. DąbrowskaKierownik Działu Szkoleń i Marketingu w AQUA-TECH Sp. j.
Project manager z doświadczeniem w zarządzaniu szczególnie projektami szkoleniowo-doradczymi. Zarządzania projektami i uczenia innych jak nimi zarządzać, uczyła się jeszcze w trakcie studiów.
Michał Mazur
Michał MazurGłówny Specjalista w Urząd M. St. Warszawa, Doradca CSR, polityk społeczny-doktorant IPS UW
Doradca CSR, polityk społeczny – doktorant IPS UW, urzędnik, szkoleniowiec, piszący wnioski aplikacyjne, autor artykułu o polityce społecznej.
Beta Sulima
Beta Sulima Specjalista ds.organizacyjnych w Fundacja Biznes i Prawo
Specjalista ds. organizacyjnych, Trener oraz Project Manager z wieloletnim doświadczeniem. W kręgu jej głównych zainteresowań znajdują się partnerstwo lokalne oraz ekonomia społeczna.
Paulina Malinowska
Paulina Malinowska Specjalistka ds. projektów szkoleniowych oraz zamówień publicznych
Z sukcesem koordynuje projekty szkoleniowe o zasięgu ogólnopolskim, specjalizuje się w pozyskiwaniu zamówień i zleceń, głównie drogą przetargu. Ogromną przyjemność sprawia jej kontakt i współpraca z ludźmi.