Mariusz Malinowski
Mariusz MalinowskiPrezes Zarządu
Dyrektor Zarządzający, Headhunter i doradca. Fundator dwóch podmiotów aktywnych w obszarach rynku pracy, ekologii i ngo
Bartłomiej Jędrak
Bartłomiej JędrakDyrektor programowy w Fundacja Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Prowadzi warsztaty i treningi metodą coachingu grupowego i action learning w obszarze umiejętności interpersonalnych i biznesowych w języku polskim i angielskim. Prowadzi indywidualne i grupowe sesje coachingowe w obszarze life i business coachingu.
Michał Mazur
Michał MazurGłówny Specjalista w Urząd M. St. Warszawa, Doradca CSR, polityk społeczny-doktorant IPS UW
Doradca CSR, polityk społeczny – doktorant IPS UW, urzędnik, szkoleniowiec, piszący wnioski aplikacyjne, autor artykułu o polityce społecznej.
Beata Sulima
Beata Sulima Specjalista ds.organizacyjnych w Fundacja Biznes i Prawo
Specjalista ds. organizacyjnych, Trener oraz Project Manager z wieloletnim doświadczeniem. W kręgu jej głównych zainteresowań znajdują się partnerstwo lokalne oraz ekonomia społeczna.
Paulina Malinowska
Paulina Malinowska Specjalistka ds. projektów szkoleniowych oraz zamówień publicznych
Z sukcesem koordynuje projekty szkoleniowe o zasięgu ogólnopolskim, specjalizuje się w pozyskiwaniu zamówień i zleceń, głównie drogą przetargu. Ogromną przyjemność sprawia jej kontakt i współpraca z ludźmi.
Anna Hykiel-Bajko
Anna Hykiel-BajkoProject Manager w Fundacji Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Od ponad 10 lat z sukcesem planuje i zarządza projektami. Buduje i wspiera zespół, wyznacza kierunek działania, ustala priorytety, rozwiązuje konflikty. Lubi pracować z ludźmi na rzecz ludzi.
Adriana Dzięgielewska
Adriana DzięgielewskaDoradca Biznesowy w Fundacji Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Od kilku lat związana z wolontariatem. Interesuje się kulturą regionu i aktywnie działa w organizacjach studenckich. Praca z ludźmi daje jej największą satysfakcję. W Fundacji stoi na straży ortografii i interpunkcji.
Marta Aleksiejuk
Marta AleksiejukAsystent Project Managera
Wspiera zespół Fundacji przy realizacji projektów. Swoim uśmiechem i pomocną dłonią jest
oparciem dla współpracowników. W kręgu jej głównych zainteresowań jest Straż Pożarna, w
wolnych chwilach Prowadzi Młodzieżową Drużyną Pożarniczą przy OSP.
Klaudia Pruszyńska
Klaudia PruszyńskaDoradca Biznesowy w Fundacji Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Do jednych z jej głównych zadań, należy kontakt z klientem franczyzowym. Ukończyła pięcioletnie studia magisterskie na UwB na wydziale prawa, kierunek: Prawo. W kręgu jej zainteresowań znajdują się finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi. Radość sprawia jej praca z ludźmi i na rzecz ludzi.
Elżbieta Brzezińska
Elżbieta BrzezińskaGłówna Księgowa