Mariusz Malinowski
Mariusz MalinowskiPrezes Zarządu
Dyrektor Zarządzający, Headhunter i doradca. Fundator dwóch podmiotów aktywnych w obszarach rynku pracy, ekologii i ngo
Bartłomiej Jędrak
Bartłomiej JędrakDyrektor programowy w Fundacja Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Prowadzi warsztaty i treningi metodą coachingu grupowego i action learning w obszarze umiejętności interpersonalnych i biznesowych w języku polskim i angielskim. Prowadzi indywidualne i grupowe sesje coachingowe w obszarze life i business coachingu.
Anna Kondrat
Anna KondratTrener, Coach
Z wykształcenia oraz zamiłowania jest coachem. Swoje doświadczenie wdraża w życie zarówno na sali szkoleniowej, jak i podczas indywidualnych sesji coachingowych.
Michał Mazur
Michał MazurGłówny Specjalista w Urząd M. St. Warszawa, Doradca CSR, polityk społeczny-doktorant IPS UW
Doradca CSR, polityk społeczny – doktorant IPS UW, urzędnik, szkoleniowiec, piszący wnioski aplikacyjne, autor artykułu o polityce społecznej.
Beata Sulima
Beata Sulima Specjalista ds.organizacyjnych w Fundacja Biznes i Prawo
Specjalista ds. organizacyjnych, Trener oraz Project Manager z wieloletnim doświadczeniem. W kręgu jej głównych zainteresowań znajdują się partnerstwo lokalne oraz ekonomia społeczna.
Paulina Malinowska
Paulina Malinowska Specjalistka ds. projektów szkoleniowych oraz zamówień publicznych
Z sukcesem koordynuje projekty szkoleniowe o zasięgu ogólnopolskim, specjalizuje się w pozyskiwaniu zamówień i zleceń, głównie drogą przetargu. Ogromną przyjemność sprawia jej kontakt i współpraca z ludźmi.
Anna Hykiel-Bajko
Anna Hykiel-BajkoProject Manager w Fundacji Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Od ponad 10 lat z sukcesem planuje i zarządza projektami. Buduje i wspiera zespół, wyznacza kierunek działania, ustala priorytety, rozwiązuje konflikty. Lubi pracować z ludźmi na rzecz ludzi.
Anna Maria Malinowska
Anna Maria MalinowskaPrzewodnik Turystyczny w Fundacji Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Jako wykwalifikowany przewodnik turystyczny odpowiedzialna jest za oprowadzanie wycieczek i turystów indywidualnych po określonym mieście, regionie czy wyznaczonej trasie. Posiadane uprawnienia i umiejętności zdobywała na wielu kursach i szkoleniach.
Adriana Dzięgielewska
Adriana DzięgielewskaDoradca Biznesowy w Fundacji Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Od kilku lat związana z wolontariatem. Interesuje się kulturą regionu i aktywnie działa w organizacjach studenckich. Praca z ludźmi daje jej największą satysfakcję. W Fundacji stoi na straży ortografii i interpunkcji.
Dominik Czorniej
Dominik CzorniejDoradca Biznesowy w Fundacji Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Specjalista od komunikacji z klientem. Jednym z jego głównych zadań jest kontakt z klientem franczyzowym. Swoim radosnym usposobieniem rozładowuje napięcia w Fundacji. Nie ma dla niego sytuacji bez wyjścia.
Marta AleksiejukLorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla purus enim, sodales eu interdum id, vehicula sed libero. Nullam ac orci posuere, suscipit velit ac, tempor arcu.
Katarzyna KisielLorem ipsum dolor sit amet
Kamila Karłowicz-Górska Lorem ipsum dolor sit amet