Zapraszamy do udziału w akcji “Dni Doradztwa – Fundacja BOS dla biznesu”.
Biorąc udział zyskujecie Państwo kompletne rozwiązania wspierające rozwój Państwa biznesu.
Dni Doradztwa mają na celu wsparcie rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach akcji możecie Państwo uzyskać:

• roczny plan szkoleniowy;

• roczny plan rozwoju;

• analizę rocznego planu szkoleniowego wraz ze źródłami finansowania;

• analizę rocznego planu rozwoju wraz ze źródłami finansowania.

Przedsiębiorstwa, które prześlą formularz zgłoszeniowy do 31.12.2016 r. zostaną objęte promocją. Promocyjny koszt udziału w Dniach Doradztwa to 1 zł + VAT! Liczba zgłoszeń w ramach promocji jest ograniczona. Cena regularna to 8400 zł netto.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa należy wypełnić Formularz Uczestnictwa dostępny w zakładce „Dni Doradztwa”, gdzie znajduje się również Regulamin akcji.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 85 307 05 88 lub drogą mailową pod adresem biuro@bosfundacja.pl.